Warsztaty

Komunikacja drogą do pewnej siebie i asertywnej kobiecości w Łukowie

Sobota 11 kwietnia w Łukowie to był niesamowity czas dla 26-ciu Urzekających Kobiet, które mogły pierwszy raz uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Fundację Urzekająca w temacie: “Komunikacja drogą do pewnej siebie i asertywnej kobiecości”. 

🌸 W atmosferze serdeczności i otwartości kobiety zdobywały doświadczenie, jak ważną rolę odgrywa dobra komunikacja-nie tylko w rodzinie ale i miejscu pracy czy otoczeniu. 

🌸 Jakie bariery możemy napotkać w rozmowie z drugą osobą oraz jak skutecznie postawić „kropkę ” w wypowiedzi bez zbędnego tłumaczenia.  

🌸 Ciekawostką okazała się w ile naprawdę mamy uszu i ust🤭

🌷Dziękujemy Fundacji Urzekająca za przestrzeń dla kobiet, gdzie możemy się rozwijać w oparciu o dobre wartości oraz wsparciu innych Kobiet Dobrego Wpływu, a wszystko to zgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego i Prymasa Tysiąclecia 🩷🩷🩷

🌷Dziękujemy naszej prelegentce z Kaszub- Justynie Zawadzkiej za czas poświęcony i podzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą. I chodź jak sama mówi, to dla niej była przyjemność dzielić się z innymi, to wiemy, że dla uczestniczek to był wyjątkowy czas dla siebie, by pobyć w gronie pięknych kobiet i doświadczyć jak ważne jest wsparcie które możemy sobie dawać nawzajem. 

🩷 Warsztaty to czas nie tylko pracy w danym temacie ale i czas by znaleźć chwilę dla siebie i dać przestrzeń na rozwój i zdobycie nowej wiedzy.  🩷

Wrażenia uczestniczek:

☆“Warsztat był pełen pięknych treści i emocji. Mogliśmy lepiej poznać siebie i nauczyć jak komunikować się same ze sobą i z innymi. Dzięki warsztatowi będę uczyła się powiedzieć “nie” na sytuacje w których mogę mieć własne zdanie. “

☆”Piękne spotkanie, pełne ważnych informacji, które na pewno pomogą mi w komunikacji z innymi. Dużo pomocnych wartości, życiowych, relacji prawdziwych. Jestem bardzo wdzięczna że mogłam uczestniczyć dziś , tu i teraz i wdrożyć w swoim życiu.” 

☆”Podobał mi się temat, jest bardzo potrzebny w relacjach, w życiu, w domu, w pracy. Temat był ciekawie przedstawiony. Forma pracy w grupach również mi się podobała. Było kreatywnie, czas warsztatów był bardzo dobrze przygotowany.”